Ahoj zbloudilče, pravidelný návštěvníku, či věrný fanoušku. ! Žádné reklamy u článků tomu neurčených !

Co se tu děje?
  • PUBERŤÁK MOMENTÁLNĚ NA BLOG CELKEM KAŠLE, SNAD SE SITUACE BRZY ZLEPŠÍ!
  • Update 17.10.2016. Puberťák žije. Už je dávno plnoletý a blog udržuje prostě jako vzpomínku na svoje staré články. Ví, že nemá žadnou návštěvnost, ale to mu doopravdy nevadí.

Co se událo?

27. února 2013 v 21:13 | Puberťák |  Deník
Zdarec,

nadešel čas na další článek. Nějaký času už od posledních článků uběhl a Atze mě tak nějak donutila něco zase napsat, aby Vám nebylo smutno :)
Ano, Atze... Nějak jsme se zase dali dohromady, ale už to není, co to bejvalo. Atze už není ta metalová a drsná holka, která si s nikým nesere. Ale docela jí chápu. Pochopila po svým smysl života a já jí to neberu. Jen se mi předtím taková klučičí líbila víc.
Dále jsem pokročil ve své kariéře spisovatel, redaktora, či blogera. Nazývejte si to jak chcete, mně je to šumák. Začal jsem "psát" pro celostátní školní časopis "Redway Magazine". Baví mě to, tak proč v tom nepokračovat a kašlat na to? Začalo to docela nevině, že se ptali na váš hudební playlist. Tak jsem jim tam napsal, jakej song jsem zrovna poslouchal (vím, že to bylo něco od Lany del Rey), do příštího čísla jsem jim už napsal antitip (je to typ, ale obráceně, řeknete to hnusný, ale myslíte tím to hezký, vlastně taková skrytá pochvala). A pak už se to rozjelo. Napsal jsem článek: "Proč jde Apple do kytek?" asi je to dobrý, tak jsem včera odevzdal text o tématu: "Polaroid žije". Pro mé fanoušky dám trošku spoiler :) Je to o finanční krizi, Polaroidu, fanouškům a Impossible projektu. Zkuste si některé věci vygooglovat a už vám to celé docvakne :)
Nedávno jsem poznal skvělou kamarádku: Máju (pravým jménem Markéta). Do té doby jsem měl spojené jméno Markéta pouze s jednou nánou, která se bála balonků na záchodě, byla rozmazlená a furt chodila žalovat. Tady ta Markétka je přesnej opak. Je kamarádská, přívětivá, inteligentní, chápavá a rozumná. Můžete jí říci všechno a ona to nikomu neřekne. A to samé platí o mně. Důvěřujeme si a taky si pomáháme. Jen tak mimochodem, chtěla by bejt spisovatelkou, tak jako já :) Jsem moc rád, že jsem jí našel.

To je vše dámy a pánové.

Zdarec,
Puberťák
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Moje oblíbené stránky, na které velmi často a rád chodím: