Ahoj zbloudilče, pravidelný návštěvníku, či věrný fanoušku. ! Žádné reklamy u článků tomu neurčených !

Co se tu děje?
  • PUBERŤÁK MOMENTÁLNĚ NA BLOG CELKEM KAŠLE, SNAD SE SITUACE BRZY ZLEPŠÍ!
  • Update 17.10.2016. Puberťák žije. Už je dávno plnoletý a blog udržuje prostě jako vzpomínku na svoje staré články. Ví, že nemá žadnou návštěvnost, ale to mu doopravdy nevadí.

Hukvaldy

30. října 2012 v 19:30 | Puberťák |  Deník
Zdarec,

právě vám píšu z 'úžasné' cesty na hrad či co to je Hukvaldy. Jistě jste pochopili, že ta cesta není úžasná, když vám z ní píšu... Je to ještě 2km po žlutý turistický trase. Naštěstí to není žádná pojebaná lesní cestička, ale taková lesní asfaltka... ;-)
Všude je spousta růžnej, určitě blahodárnejch pramenů, který prakticky bez povšimnutí obcházím a jdu, stále vpřed, ať to mám rychle za sebou.... Právě jsem prošel kolem jednoho památníčku či co, určitě tady toho bude víc.
No a teď k tomu 'úžasnýmu' volnu. Spíme na nějaký trošku klasický a trošku komunistický chatě na Slovenské straně hranic. Dřív prej byla na český, ale začali se po revoluci znova vyměřovat hranice a ólalá, vítejte na Slovensku.
Pokoje, no pokoje, na ubytovně dozajista vypadaj líp, nebo maj aspoň televizi a záclony na oknech. Ani nechci vědět, kolik za to naši dali, i když to bylo kupovaný přes slevovej portál. Jediný plus asi je, že tam dělaj dobrý pizzy, i když ta cena jedný se točí kolem 5 euro (dle mého odhadu něco kolem 125,-kč). Jsou dobrý, ale z půlky pizzy se fakt nenajíte. Jo a ještě je dobrý, že tam maj trampolíny. 2 - jedunu pro děti do 5 let (takovou tu klasickou se sítí, co šla teď docela do módy) a pak je tam jedna obří, jakože fakt obří, nebo mi to tak aspoň připadá, páč jsem tak velkou nikdy neviděl. A jako skáče se na ní fakt libově. Asi poprvý jsem skočil na nějaký trampolíně salto Jupí :-D. Ale kdyby jste viděli... Na jednom kraji je k tý trampolíně takovej skokánek a když se trefíte přímo do toho nejvíc skákajícího středu trampolíny, tak je to fakt žraso... :-D Takový píčoviny, co jsem na ní dělal... :-D
Jinak s geocachingem jsem asi neskončil. Právě teď vyhlížím 2 keše. Use google a schválně jestli odhadnete jaký... Jedna se jmenuje liška bystrouška a ta druhá se jmenuje Huqvaldy, či jak. Nemám přesné GPS souřadnice, tal se modlím, že najdu aspoň jednu... Měli by bejt evidentně celkem velký, tak bych si vzal evidentně ně'jakej TB/GC, eventuelně, což se nemá dělat bych tam lohnul CWG.
Napíšu Vám, jestli čistě náhodou teda ne něco narazí,.... Hele, lyška je tu... Jde se na lov... :-D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Moje oblíbené stránky, na které velmi často a rád chodím: