Ahoj zbloudilče, pravidelný návštěvníku, či věrný fanoušku. ! Žádné reklamy u článků tomu neurčených !

Co se tu děje?
  • PUBERŤÁK MOMENTÁLNĚ NA BLOG CELKEM KAŠLE, SNAD SE SITUACE BRZY ZLEPŠÍ!
  • Update 17.10.2016. Puberťák žije. Už je dávno plnoletý a blog udržuje prostě jako vzpomínku na svoje staré články. Ví, že nemá žadnou návštěvnost, ale to mu doopravdy nevadí.

Dovolená

30. října 2012 v 19:29 | Puberťák |  Deník
Zdarec,

Valašské muzeum v přírodě čeká. Jedu tam asi jenom kvůli tomu, že je tam jedna multina. Jinak kešky z minulého článku jsem našel. Sice to dalo zabrat a musel jsem si kvůli tomu pořídit internet na den za 25,- ale co se dá dělat. To už ke geocachingu hold patří.


Ano, předchozí článek byl doopravdy psán On-Tour alias přímo z terénu. Na hrad jsem se nedostal, jelikož jsem hledal dlouho tu lišku bystroušku a pak jsem šel hledat jednu keš u hradu, na který jsem si rozbil hubu a nakonec jsem jí nenašel, ale aspoň jsem se trochu proběhl po lese, viděl zajíce ze vzdálenosti 5 metrů a málem jsem se z něho posral, jelikož jsem si myslel podle zvuku jak vystartoval, že to byl divokej kanec, ale naštěstí nebyl. Jak jsem si u tý jedný keše rozbil hubu, tak jsem zahučel do kopřiv. Vážně skvělé ;-). Tak nateklou ruku jsem ještě neměl.
Ohledně dalšího výletu co jsme podnikli na naší 'skvělé' dovolené, taak jsme šli k soše Radegasta, na Radhošť (přišli tam Cyril a Metoděj), na Pustevny (takový ty malovaný a zdobený domečky, který můžete vidět v tv na ČT2 v tom strašně koukaném pořadu panorama, kterej tam každej dá, když nic nedávaj) a na nějakou Tanečnici (taky kopec jak kráva). Naštěstí rodiče berou ohled na zdravotní stav mého nejmladšího bratra, takže na Lysou horu nejdem (JACKPOT) stejně by nebylo nic vidět, s ohledem na inverzi a smogovou situaci v ČR.
Tím bych tenhle článek považoval za ukončený. Chci se konečně dohrabat k ohodnocení každýho ze třídy takže se nemůžu moc dlouho rozepisovat. Asi to vezmu podle abecedy a né podle rozmístění lavic. I když nejdřív to všechno sepíšu a pak to budu řadit... :-D

Zdarec,
Puberťák
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Moje oblíbené stránky, na které velmi často a rád chodím: