Ahoj zbloudilče, pravidelný návštěvníku, či věrný fanoušku. ! Žádné reklamy u článků tomu neurčených !

Co se tu děje?
  • PUBERŤÁK MOMENTÁLNĚ NA BLOG CELKEM KAŠLE, SNAD SE SITUACE BRZY ZLEPŠÍ!
  • Update 17.10.2016. Puberťák žije. Už je dávno plnoletý a blog udržuje prostě jako vzpomínku na svoje staré články. Ví, že nemá žadnou návštěvnost, ale to mu doopravdy nevadí.

Říjen 2012

Hukvaldy

30. října 2012 v 19:30 | Puberťák |  Deník
Zdarec,

právě vám píšu z 'úžasné' cesty na hrad či co to je Hukvaldy. Jistě jste pochopili, že ta cesta není úžasná, když vám z ní píšu... Je to ještě 2km po žlutý turistický trase. Naštěstí to není žádná pojebaná lesní cestička, ale taková lesní asfaltka... ;-)
Všude je spousta růžnej, určitě blahodárnejch pramenů, který prakticky bez povšimnutí obcházím a jdu, stále vpřed, ať to mám rychle za sebou.... Právě jsem prošel kolem jednoho památníčku či co, určitě tady toho bude víc.
No a teď k tomu 'úžasnýmu' volnu. Spíme na nějaký trošku klasický a trošku komunistický chatě na Slovenské straně hranic. Dřív prej byla na český, ale začali se po revoluci znova vyměřovat hranice a ólalá, vítejte na Slovensku.
Pokoje, no pokoje, na ubytovně dozajista vypadaj líp, nebo maj aspoň televizi a záclony na oknech. Ani nechci vědět, kolik za to naši dali, i když to bylo kupovaný přes slevovej portál. Jediný plus asi je, že tam dělaj dobrý pizzy, i když ta cena jedný se točí kolem 5 euro (dle mého odhadu něco kolem 125,-kč). Jsou dobrý, ale z půlky pizzy se fakt nenajíte. Jo a ještě je dobrý, že tam maj trampolíny. 2 - jedunu pro děti do 5 let (takovou tu klasickou se sítí, co šla teď docela do módy) a pak je tam jedna obří, jakože fakt obří, nebo mi to tak aspoň připadá, páč jsem tak velkou nikdy neviděl. A jako skáče se na ní fakt libově. Asi poprvý jsem skočil na nějaký trampolíně salto Jupí :-D. Ale kdyby jste viděli... Na jednom kraji je k tý trampolíně takovej skokánek a když se trefíte přímo do toho nejvíc skákajícího středu trampolíny, tak je to fakt žraso... :-D Takový píčoviny, co jsem na ní dělal... :-D
Jinak s geocachingem jsem asi neskončil. Právě teď vyhlížím 2 keše. Use google a schválně jestli odhadnete jaký... Jedna se jmenuje liška bystrouška a ta druhá se jmenuje Huqvaldy, či jak. Nemám přesné GPS souřadnice, tal se modlím, že najdu aspoň jednu... Měli by bejt evidentně celkem velký, tak bych si vzal evidentně ně'jakej TB/GC, eventuelně, což se nemá dělat bych tam lohnul CWG.
Napíšu Vám, jestli čistě náhodou teda ne něco narazí,.... Hele, lyška je tu... Jde se na lov... :-D

Dovolená

30. října 2012 v 19:29 | Puberťák |  Deník
Zdarec,

Valašské muzeum v přírodě čeká. Jedu tam asi jenom kvůli tomu, že je tam jedna multina. Jinak kešky z minulého článku jsem našel. Sice to dalo zabrat a musel jsem si kvůli tomu pořídit internet na den za 25,- ale co se dá dělat. To už ke geocachingu hold patří.

Aktualita z "dovolené"

21. října 2012 v 21:55 | Puberťák |  Komentáře k významným dnům
Zdarec,

Vím, že jsem Vám už dlouho nenapsal, ale doufám, že to přežijete. Píšu vám právě z cesty do Beskyd na rodinnou 'dovolenou'. Pokuď Vám přijde normální furt někde lízt po bunkrech, nebo hradech, zámcích, či dokonce vyhaslejch tavících pecí v Ostravě, tak si tomu tak řikejte, proč ne...

Abych Vám nastínil co se událo. Článek psaný o prázdninách (těch 2 měsíčních) jsem sem nedal, a asi už ani nedám. Nebylo by to aktuální.

Koupil jsem si iPod nano 6. Generace 8GB za 1600 a po asi 2 měsících jsem ho prodal za 2400. Neberte to :-D Kupoval jsem si taky iPad 2, ale místo iPadu mi přišel nějakej Superpad i7. Naštěstí to policie vyřešila a dostal jsem prachy zpátky. Pak jsem si našetřil další prachy (teď je to asi 8 000,-kč) a za 4k z těch 8k jsem si koupil iPhone 4. Já vím. Je to starý, ale když jsem koukal na ceny iPhone 3G/3GS (kolem 3000) tak jsem šahl tady potom. Ale, vždy to má ale. Má rozbitý zadní skleněný záda (oprava cca. 100-500 korun). To není zas takový problém. Vymění se to, nebo hodí kryt, nebo opraví a hodí kryt a nebo poslední, nejměně pravděpodobná možnost je normálně to používat. Jelikož se mi líbí QWERTY/QWERTZ klávesnice, tak už jsem si k tomu nějaký našel a plánuju je používat. Taky jsem si už našel luxusní kryt ve tvaru knížky (rozevřete a na pravé tránce máte iPhone a na druhé máte peněženku / doklady). A proč zrovna iPhone? Uvažoval jsem ještě nad Samsung galaxy S/SII, ale z těch inzerátů se mi prakticky nikdo neozval, takže jsem zvolil tuhle možnost. Dalo mi to práci to vypátrat, ale pokuď mi to přijde, tak se to vyplatí a hlavně, je tam to jablíčko a to je Cool vždycky ;-) Možná k tomu pak přikoupím iPad mini co má vyjít ;-) Dost o mé elektronice, vrhneme se na školu ;-)

Nejde mi matika. Ano, mně, účastníkovi 2, nebo 3 matematických olympiád nejde matika. Měl jsem jí rád, a šla mi, dokuď tam byly čísla. Ale jakmile se tam nasrali všechny možné známé a neznámé, tak je to v piči. Ještě ten první rok s tím šel, ale ta devítka už ne, tedy aspoň její začátek. Lomenné výrazy, či jak se to jmenuje je tak neskutečná pícovinka, že to není možný. Nejvíce mě sere takové to a na druhou plus b na druhou se rovná a plus b krát a plus b a tady ty podobný vzorce. Jak já si v osmičce bláhově myslel, že na to už můžu věčně zapomenout. Plánoval jsem taky napsat něco o každým od nás ze třídy, je to můj aktuálně blogový roční plán. Chci to udělat, než každej, nebo aspoň někteří půjdou sami svojí cestou.

Tak, puberťák se s Vámi za songu od Vypsaný fixy loučí.

Zdarec,

Puberťák

Hodně starý článek IV. - prázdniny

21. října 2012 v 18:55 | Puberťák |  Deník
Zdarec,
puberťák pracuje, proto nemá čast na psaní článků. Momentálně, v době psaní tohodle článku je v hospodě, kde brigádničí. Jinak furt pracuje u loupáku za celkem slušný peníze. Kupuje si netbook a schání nějakej novej mobil.
Koukal jsem na nástupce populárního Samsung galaxy mini II. i s technologií placení částek pomocí čipu zabudovaného v krytu mobilu. Netbook jsem sehnal celkem luxusní, klasika acer aspir one, sice nefunguje myš, ale podle mě, nic, co by táta nespravil, nebo co by se nedalo vyřešit extérní myší. Dostanu k němu jednu, ale mám nějakou od Lenova z limitovaný edice, ke který ještě patřili repráčky, ale ty jsem prodal. Postupně mi dochází, že jsem nemusel. Ale prodávám postupně vše. Přemýšlím o tom, že prodám mojí M:tg sbírku. Není na to čas.

23.6. 2012 - hodně starý článek III (s Atze je to zase v píči, už to není tak jako v tom článku)

21. října 2012 v 18:52 | Puberťák |  Deník

23.6.2012
Obnoven vztah s Atze, jiný ale klesl na dno, což mě více mrzí. Když ti nejlepší kamarád řekne, že nikomu a ničemu nevěří, tak už to potom není kamarádství, ne? Tak o čem pak ten vztah je? Atze byla celou dobu na mém Facebooku nastavená jako sestra, ale přitom jsem jí neměl v přátelství. Další chyba ve facebooku obějevena. Ale je to fajne, no ni?
Závody v plavání. Celkem dobrý časy, ale lepší by bylo bejt časoměřičem - 200,-kč za závody. Slušná brigáda. Ještě pojedu 2 závody a 2 už jsou za mnou. Když si vezmu, že už skoro neplavu, tak to jde.

8.5. hodně starý článek II

21. října 2012 v 18:49 | Puberťák |  Deník
Zdarec,

Dnes je 8.5., není to nijak zvláštní datum, ani pro mě ne, ale je to zvláštní datum pro celý národ. Je to den osvobození od nacismu - konec 2. Světové války v Evropě. Ve světě skončila a později, někdy v srpnu mám tušení, když Amící na Japončíky schodili 2 atmovové bomby a ta 1. jmenovala, mám tucha že Little boy a byla svržena na Nagasaki, ta druhá na Hirošimu. Následky byly fatální, japonské císařství šlo do kytek a jejich touha po vítěztví a odhodlanost bojovat byla ta tam. Japonci by se bez těch 2 bomb nevzdali, tomi věřte, furt by byli někde schovaný v pralesích a jsou známy případy, kdy japonský bojovník vběhl na pláž, kde byla na výletě skupinka Amerických občanů na výletě a začal je tam kropit samopalem. Japonci se hold nevzdávaj. No ale zpátky do Evropy. Hitler šel od válu a přišli komunisti. Rozdělili se Německo s Amíkama a komunisti si k tomu Německu vzali asi půlku Evropy. Ze dne na den byla vybudována Berlínská zeď, a náš národ šel z deště pod okap. O tom, kdo zabil Hitlera se doteď vedou spory. Rusáci říkaj, že maj jeho lebku, teda spíše měli, než jí zpopelnili a americká FBI zase nedávno odtajnila že mají převratné důkazy o smrti Hitlera a že v ponorce utekl s Mengelem a dalšíma fanatikama do Argentíny, kde měl stoupence. Prý umřel v 80. letech 20. století. Američani samozřejmě o něm celou dobu věděli a to že žije se nedostalo na veřejnost díky tomu, že si příznivci orlice a hákového kříze přivezli s sebou tajné plány a ty dali těm supermanům, co tam žijou a mají teď za prezidenta Baracka Obamu. Hitler si oholil knírek, začal pracovat, Mengel si založil ordinaci a porodnici a pokračoval dál nevinně ve svých pokusech s dvojčaty, tentokrát více ohleduplněji. Do teď je v tom Argentinským městě žije nejvíc dvojčat na světě. A zpátky do Evropy. V roce 1969 se MS v hokeji mělo konat v komunistickém Československu, ale půl roku před konáním se to zrušilo, kvůli obsazení Československa Ruskou armádou (listopad 1968). I proto Čechoslováci dali do toho hokeje všechno. 2x porazili Rusko ze 2 zápasů a to se stalo jejich symbolem, i když MS nevyhráli, přesto byli doma hrdinové. Vždy po zápase se jeli lidi radovat na Václavák a z oslavy hokeje se stala demonstrace proti komunismu.
Zdarec,

Hodně starý článek

21. října 2012 v 18:48 | Puberťák |  Deník
Brej den,
Puberťák, příznivce Android OS jak sviň si chystá koupit iPod... Jaký paradox. A možná, až prodám mobil, ze kterého teď píšu prodám, koupím si iPhone 3G. Ještě větší paradox. Kdyby měl někdo zájem o Sony Ericsson X10 mini pro - Android 2.1.1. Ať mi napíše, třeba do komentů, to je jedno. Je skvělej pro psaní článků na blog, mailů, skvělej pro socky (soc. Sítě samozřejmě). Prodávám za 1500,- kč a doprava. Preferuju platbu na účet.
No comment, zkouškovej tejden. Koho to má zajímat? Zkoušky, zkoušky, zkoušky, no kdo se má na to učit, no tak řekneš už něco - komerční banka. Můj byznys se sluchátkama Monster Beats pomalu, ale jistě jde do kytek, kdo má zájem o sluchátka od této světo známé značky - Monster Beats, tak mám momentálně na skladě 2x tour v bílé barvě. Za super cenu 1199,- kč. Jelikož se na této reklamě Šimon nepodílel, nemá nárok na podíl, jo, asi jo. Řekněte mi, co si myslíte o byznysu ve kterým jsou 2, který si nedůvěřujou, hlavně já jemu nedůvěřuju. Potom co mě sklamal s tim oknem, viz. minulej článek. Bazoš.cz je skvělej internetovej bazar. Právě na něm, jsem našel týpka z Děčína, kterej prodává iPod touch 2.gen 8GB za 1 000,- kč. Sice už má něco za sebou, ale co. Ale furt mám problém. iPod touch 2.gen 8GB za 1000,-kč s osobním odběrem a vyzkoušením, nebo iPod nano, myslím, že je to 5.gen. (ten s tou kamerkou) 8GB za 950,- novej, odběr v Brně, ten by se dal zařídit přes mého dealera, ale což. Co je lepší? Ptám se Vás čtenáři tohoto primitivního blogu. Spoléhám na Vás.
Zdarec,
Puberťák
Moje oblíbené stránky, na které velmi často a rád chodím: