Ahoj zbloudilče, pravidelný návštěvníku, či věrný fanoušku. ! Žádné reklamy u článků tomu neurčených !

Co se tu děje?
  • PUBERŤÁK MOMENTÁLNĚ NA BLOG CELKEM KAŠLE, SNAD SE SITUACE BRZY ZLEPŠÍ!
  • Update 17.10.2016. Puberťák žije. Už je dávno plnoletý a blog udržuje prostě jako vzpomínku na svoje staré články. Ví, že nemá žadnou návštěvnost, ale to mu doopravdy nevadí.

Pilot FriXion Clicker

9. září 2012 v 8:33 | Puberťák |  Reklamy atd...
Zdarec,jistě to znáte, běží to všude a je to strašně úžasné. Ale je to doopravdy tak úžasné?! Ano, je!Pilot je známá značka a minimálně někdo z Vaší třídy, kanceláře, či kroužku pero, propisku, či zvýrazňovač od téhle značky má.A jak to funguje?Pera Pilot mají speciální inkoust, jehož vývoj začal už v roce 1975. Název tohodle zázraku je Metamo a super schopnost tohodle ingoustu je, že dokáže měnit barvu v závislosti na teplotě. Text zneviditelníte gumováním, když se ingoust zahřeje na teplotu 65 ºC. Pokud jej zchladít, či-li dáte do mrazáku či v zimě ven a dostane se pod -15°C, stopa bude opět viditelná. Pero má výměnnou náplň a je dostupné v 7 krásných barevných provedeních a píše podle barvy těla. A k dostání u dobrých prodejců.
A teď k samotnému FriXionu Clickeru. Určitě znáte tu srandovní reklamu.

V této reklamě architektka píše a gumuje, ale to by u Pilota nebylo zas tak nové, ale nejlepší novinka je, že už nemusíte hledat víčko. Funguje klasicky jako propiska, jen je gumovací. A to je na tom to skvělé. Dříve jste si museli dávat víčko na gumu na konci pera, ale pak jste nemohli gumovat a když jste víčko sundali tak jste ho většinou postráceli.
A proto je tak dobré. Tato inovace přinesla do duší fanoušků spoustu radosti a ještě většího zájmu, psát, viz. komentáře fanoušků na stránce PILOT, a když budete dobře hledat, dokonce najdete originální anglickou necenzurovanou reklamu na toto skvělé pero :)"Plusy: bez víčka (koooonečně ho nemusím 50x za den hledat ;-)
, krásný design a mazací guma opět skvěle funguje. Mínusy: žádné!
Přeju Pilot FriXion CLICKER hodně spokojených uživatelů. Co se týče mých známých a přátel, tak si jej určitě hned koupí ;-)" (Martina Tomanová)

"Tak tomuhle říkám pero per! :) Lehké, pohodlné i pro leváka jako dělané! A gumovací bonus? Jak nápadité a praktické. Je opravdu báječné, už ho nikdy více nedám z ruky! :)" (Tea Mucková)A s touto bombou se s Vámi dnes loučím,


Zdarec :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Moje oblíbené stránky, na které velmi často a rád chodím: