Ahoj zbloudilče, pravidelný návštěvníku, či věrný fanoušku. ! Žádné reklamy u článků tomu neurčených !

Co se tu děje?
  • PUBERŤÁK MOMENTÁLNĚ NA BLOG CELKEM KAŠLE, SNAD SE SITUACE BRZY ZLEPŠÍ!
  • Update 17.10.2016. Puberťák žije. Už je dávno plnoletý a blog udržuje prostě jako vzpomínku na svoje staré články. Ví, že nemá žadnou návštěvnost, ale to mu doopravdy nevadí.

Deník z 2.5. 2012 a dál

3. května 2012 v 7:32 | Puberťák |  Deník

Nazdar,
Píšu, protože se s vámi chci zase o něco podělit. A to o to, že můj vztah s Atze se rozpadl. Tedy spíše já už jsem jí nechtěl otravovat. Když jsem jí napsal, furt neměla čas protože, no radši po 22:00 hodině. Jednou mi řekla, že nemůže protože zrovna zdravě kouří (větší pochopí). Dokonce jsem si kvůli ní pořídil skype a pak se mnou ani nechtěla mluvit. Tak jsem si jí odstranil ze Skypu, odebral z přátel z Facebooku, ale její tel. číslo pořád mám, kdyby něco náhodou. Měl jsem tě rád Atze, mohl jsem s tebou kecat o všem, ale kvůli tvé závislosti na s*xu pokuď se to dá tak nazvat a mé nadrženosti se nám náš vztah rozpadl.
No a pro ty, kteří čtou můj blog od začátku, mám nový psací stroj a doufám, že se na něj vyvine i nějaká ta aplikace pro psaní článků. Mám SE Xperii X10 mini pro v červené barvě za 2000,- kč. Kupováno přes internetový bazar www.bazos.cz. 3 měsíce používaná bez škrábanců (mě už se na ní podařilo jich pár udělat). Můj vztah s Romanou se asi ustálí na kamarádství. Zkoušel jsem jí naznačit, že jí furt mám rád a ona mi řekla, že je zadaná a zároveň mi řekla, že je hnusná a doporučila mi, abyc sbalil nějakou barbie holku. Napsal jsem jí něco ve stylu, že takového blondatého chytrého andílka jsem dlouho neviděl a dlouho neuvidím. A taky, že barbie holky maj v hlavě úplný hovno a že jenom sajou z chlapů prachy.
To je asi všechno co jsem vám chtěl zatím napsat.
Zdarec,
Puberťák
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Moje oblíbené stránky, na které velmi často a rád chodím: