Ahoj zbloudilče, pravidelný návštěvníku, či věrný fanoušku. ! Žádné reklamy u článků tomu neurčených !

Co se tu děje?
  • PUBERŤÁK MOMENTÁLNĚ NA BLOG CELKEM KAŠLE, SNAD SE SITUACE BRZY ZLEPŠÍ!
  • Update 17.10.2016. Puberťák žije. Už je dávno plnoletý a blog udržuje prostě jako vzpomínku na svoje staré články. Ví, že nemá žadnou návštěvnost, ale to mu doopravdy nevadí.

Květen 2012

Raketka podruhé

8. května 2012 v 16:47 | Puberťák |  Pubertální kecy
Tak opět,

účastním se podruhé soutěže s herím portálem raketka.cz s hrama jedoucími na flash enginu. Raketku navštěvuji, když se nudím a potřebuji zabavit. Už jsem vyrostl z flash her, ale rád si opětovně zahraju. Má stará oblíbená, Arcane, u té hry jsem proseděl hodiny, kvůli tomu nápadu, dokonce jsme s ní pořádali marathony, protože je to prakticky nekonečná hra na nošení vlajek, hraní samostatně, proti sobě (týmy) nebo všichni proti všem. Toť ke hrám, jdeme hodnotit obejktivně.

Raketka má takový neohraný design, působí mile a nedráždí. Má velmi hezky rozepsané kategorie, ve kterých je přehled. Možná bych je poskládal podle abecedy, či podle toho, co se nejvíce hraje, ale to je věc názoru. Na raketce je velmi kvalitní admin team, který obratem napíše, pokuď máte problém. Raketka má také jednu úžasnou vlastnos. Hodnotí hráče odznaky a ty mají šanci soutěžit mezi s sebou kdo je lepší. To dodává raketce na dynamice a proto má velikou základnu fanoušků na facebooku, se kterými často komunikuje. Takže tento herní portál ještě nelehl popelem a pořád je o něj zájem i od těch starších fandů, jako jsem já. Doufám, že mám šanci na výhru, i když jsem vyhrál minibiku.

P.S. Na stránce je pro zájemce i banner.

Zdarec,
Puberťák

Pád Nacismu pro mladé

8. května 2012 v 14:28 | Puberťák |  Komentáře k významným dnům
Zdarec,
Dnes je 8.5., není to nijak zvláštní datum, ani pro mě ne, ale je to zvláštní datum pro celý národ. Je to den osvobození od nacismu - konec 2. Světové války v Evropě. Ve světě skončila a později, někdy v srpnu mám tušení, když Amící na Japončíky schodili 2 atmovové bomby a ta 1. jmenovala, mám tucha že Little boy a byla svržena na Nagasaki, ta druhá na Hirošimu. Následky byly fatální, japonské císařství šlo do kytek a jejich touha po vítěztví a odhodlanost bojovat byla ta tam. Japonci by se bez těch 2 bomb nevzdali, tomi věřte, furt by byli někde schovaný v pralesích a jsou známy případy, kdy japonský bojovník vběhl na pláž, kde byla na výletě skupinka Amerických občanů na výletě a začal je tam kropit samopalem. Japonci se hold nevzdávaj. No ale zpátky do Evropy. Hitler šel od válu a přišli komunisti. Rozdělili se Německo s Amíkama a komunisti si k tomu Německu vzali asi půlku Evropy. Ze dne na den byla vybudována Berlínská zeď, a náš národ šel z deště pod okap. O tom, kdo zabil Hitlera se doteď vedou spory. Rusáci říkaj, že maj jeho lebku, teda spíše měli, než jí zpopelnili a americká FBI zase nedávno odtajnila že mají převratné důkazy o smrti Hitlera a že v ponorce utekl s Mengelem a dalšíma fanatikama do Argentíny, kde měl stoupence. Prý umřel v 80. letech 20. století. Američani samozřejmě o něm celou dobu věděli a to že žije se nedostalo na veřejnost díky tomu, že si příznivci orlice a hákového kříze přivezli s sebou tajné plány a ty dali těm supermanům, co tam žijou a mají teď za prezidenta Baracka Obamu. Hitler si oholil knírek, začal pracovat, Mengel si založil ordinaci a porodnici a pokračoval dál nevinně ve svých pokusech s dvojčaty, tentokrát více ohleduplněji. Do teď je v tom Argentinským městě žije nejvíc dvojčat na světě. A zpátky do Evropy. V roce 1969 se MS v hokeji mělo konat v komunistickém Československu, ale půl roku před konáním se to zrušilo, kvůli obsazení Československa Ruskou armádou (listopad 1968). I proto Čechoslováci dali do toho hokeje všechno. 2x porazili Rusko ze 2 zápasů a to se stalo jejich symbolem, i když MS nevyhráli, přesto byli doma hrdinové. Vždy po zápase se jeli lidi radovat na Václavák a z oslavy hokeje se stala demonstrace proti komunismu.


Zdarec,
Puberťák

Human Body Exhibition

3. května 2012 v 7:33 | Puberťák |  Pubertální kecy

Dnes jsem se rozhodl napsat recenzi na výstavu o lidském těle Human Body Exhibition. Pokuď by jste jí chtěli ještě stihnout, tak máte čas do 10. 6. 2012.
Aby jste se nelekli, je to výstava z darovaných těl hlavně Veitnamských jedinců. Těla jsou zakonzerovány způsebem pasterizace, nebo tak nějak. Jde o to, že se do těl, po jejich kompletním vyčištění nalije silikon a nechá se ztuhnout. Výsledek je fascinující. Rozřezané kusy lidských těl popisují anatomii do posledního detailu. Těla jsou buď vyslečeny z kůže, některé i ze svalů a 2 je dokonce i bez kostí. Jedná se o sochu 'Red mana'. Muže na kterém jdou rozeznat všechny tepny, vlásečnice a spousty dalšího společného s rozvodem krve v celém těle. Druhá socha je nepopsatelného člověka a je v ležící pozici. Jde o soustavu všech nervů v lidském těle, dokonce tam jsou i oči. Na této jedinečné výstavě je všechno na co si v lidském těle vzpomenete. A vše bylo živé a funkční. Dokonce je tam i vývoj dnešního člověka - plodu. Je to tam od embrya až po plod. Plod se mi asi nejvíce nelíbil, pohled na tu novorozenou holčičku, která si nikdy s ničim nezahraje...
Ta výstava je fascinující. Musíte si někdy na ní zajít. A pozor na váš žaludek, u vchodu tam seděl úplně zelenej kluk.


Nazdar,
Puberťák

Deník z 2.5. 2012 a dál

3. května 2012 v 7:32 | Puberťák |  Deník

Nazdar,
Píšu, protože se s vámi chci zase o něco podělit. A to o to, že můj vztah s Atze se rozpadl. Tedy spíše já už jsem jí nechtěl otravovat. Když jsem jí napsal, furt neměla čas protože, no radši po 22:00 hodině. Jednou mi řekla, že nemůže protože zrovna zdravě kouří (větší pochopí). Dokonce jsem si kvůli ní pořídil skype a pak se mnou ani nechtěla mluvit. Tak jsem si jí odstranil ze Skypu, odebral z přátel z Facebooku, ale její tel. číslo pořád mám, kdyby něco náhodou. Měl jsem tě rád Atze, mohl jsem s tebou kecat o všem, ale kvůli tvé závislosti na s*xu pokuď se to dá tak nazvat a mé nadrženosti se nám náš vztah rozpadl.
No a pro ty, kteří čtou můj blog od začátku, mám nový psací stroj a doufám, že se na něj vyvine i nějaká ta aplikace pro psaní článků. Mám SE Xperii X10 mini pro v červené barvě za 2000,- kč. Kupováno přes internetový bazar www.bazos.cz. 3 měsíce používaná bez škrábanců (mě už se na ní podařilo jich pár udělat). Můj vztah s Romanou se asi ustálí na kamarádství. Zkoušel jsem jí naznačit, že jí furt mám rád a ona mi řekla, že je zadaná a zároveň mi řekla, že je hnusná a doporučila mi, abyc sbalil nějakou barbie holku. Napsal jsem jí něco ve stylu, že takového blondatého chytrého andílka jsem dlouho neviděl a dlouho neuvidím. A taky, že barbie holky maj v hlavě úplný hovno a že jenom sajou z chlapů prachy.
To je asi všechno co jsem vám chtěl zatím napsat.
Zdarec,
Puberťák
Moje oblíbené stránky, na které velmi často a rád chodím: