Ahoj zbloudilče, pravidelný návštěvníku, či věrný fanoušku. ! Žádné reklamy u článků tomu neurčených !

Co se tu děje?
  • PUBERŤÁK MOMENTÁLNĚ NA BLOG CELKEM KAŠLE, SNAD SE SITUACE BRZY ZLEPŠÍ!
  • Update 17.10.2016. Puberťák žije. Už je dávno plnoletý a blog udržuje prostě jako vzpomínku na svoje staré články. Ví, že nemá žadnou návštěvnost, ale to mu doopravdy nevadí.

Deník z 20. 5. 2011

20. května 2011 v 18:52 | Puberťák |  Deník
Zdarec,

Puberťák právě uploaduje, sice z donucení, ale přece a vy se dozvíte konečně něco nového. Dnes jsme ve škole dostali na literatuře. Četli jsme deník Adriana Molea a paní učitelka nám potom dalal úkol psaát 3 dny deník svůj a pak pracovní týden psát o někom jiném, já dostal Romanu (ANO, tu ROMANU, o které jsem psal v jednom ze svých prvních článků její detailní vzhledový popis, kterému se třída poté smála ještě 1 měsíc. Tento článek najdete ZDE.) Takže, můj deník z pítku 20. 5. 2011 je tady:
Dnes jsem šel opět do školy, ale naštěstí je už pátek, takže se už těším na zítřek do Liberce na kešky se strejdou Bubníkem a pak si koupit booster z nové edice MTG (pro neznalce Magic the Gathering) New Phyrexia, dofám, že tam najdu Karn Liberated planeswalkra. Ve škole jsme psali z chemie a angličtiny. Obojí vypadá dobře... Na obědě jsem měl najakou smaženou zeleninu, která chutnala celkme poživatelně. Doma jsem si zase "zapařil" Minecraft a šel na florbal. Chvíli jsme hráli vevnitř, ale potom jsme šli ven hrát florbal na fotbalový hřiště. Dokonce s náma hrál jeden z učitelů, kteří věčně sedí u počítače. potom jsem šel na Magici do DDM, kde jsme si suprově zahráli. teď se těšim na seriál For Teens a mám na vás dotaz, co si o něm myslíte vy!

Čau,
Puberťák
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Moje oblíbené stránky, na které velmi často a rád chodím: