Ahoj zbloudilče, pravidelný návštěvníku, či věrný fanoušku. ! Žádné reklamy u článků tomu neurčených !

Co se tu děje?
  • PUBERŤÁK MOMENTÁLNĚ NA BLOG CELKEM KAŠLE, SNAD SE SITUACE BRZY ZLEPŠÍ!
  • Update 17.10.2016. Puberťák žije. Už je dávno plnoletý a blog udržuje prostě jako vzpomínku na svoje staré články. Ví, že nemá žadnou návštěvnost, ale to mu doopravdy nevadí.

Únor 2011

Zabíjačka v Zubrnicích+keš

28. února 2011 v 8:43 | Puberťák |  Deník
V sobotu jsem navštívil v historickém skanzenu Zubrnice tradiční českou zabíjačku. Jelita, ani nic podobného z prasete nejim, pouze šunku, ale lákalo mě to se jít na to podívat. Stejně jel vykoupila jedna paní, co byla o 4 místa předemnou, ale to je jedno. Znovu jsem si to tam prošel a zároveň navštívil 1 kešku ze 3 v Zubrnicích. Šlo o kešku, která patří ke zdejšímu železničnímu muzeu. Byla promočená, tužka nefunkční a uvnitř jenom kindr bordel (takhle nazýváme odpad, věci z kinder vajíček). No nic, stála stejně za to. Byla totiž moje desátá. Když jsem šel zpátky po stráni dolů, namlátil jsem si na zadek, spadl jsem na ledu, který je tady od vody (jak jinak). Poté jsem hledak kapličku, hledal jsem jí asi 1 hodinu a pak jsem zjistil, že je na druhé straně u hřbitova. Stejně jsem tu kešku nenašel, a ani tu věc, ve které měla být. No nic, zvoní a já musim končit.

Puberťák

PLAY

21. února 2011 v 8:37 | Puberťák |  Deník
Zdar,
podlohé odmlce vám zase píšu. Včerejšek byl dost namakaný, takže jsem neměl čas. Jeli jsme do Prahy na výstavu PLAY, i když to nebyla přímo vástava, ale prostě taková zábavná akce, kde sis všechno mohl vyzkoušet. Byla v galerii Mánes, a bylo to fakt pěkné. Například tam byl buben s umělou mlhou a když jste do něj bouchli, tak vám z něj vyletěl kroužek, který uletěl asi 5 m. Pak tam byl labyrint z kuliček a další podobné vychytávky, které nás zabavili na 4 hodiny. Byla tam světelná harfa, která se mi velice líbila. Prostě, pokuď jste zastínili světlo tak to hrálo. Prostě zatím nejlepší výstava na které jsem byl!


P.S. pokuď by jste na ní chtěli, tak už skončila.
Důkazy o pádu UFO na ruském území. Díl 3.

2. února 2011 v 11:13 | Puberťák |  Týden a 7 dní na článek
Je z něj vidět, kolik vojáků se stralo o to, aby to zůstalo v utajení. Stojí zde se samopaly a nebojí se zabít každého, ktetrý by se k UFU přiblížil. Je to doopravdické video natočené na strarou kameru a je to dokonce i barevné, v té době se špatně dělaly takzvané FAJKY, takže si o tom můžete myslet své...
Moje oblíbené stránky, na které velmi často a rád chodím: